تعمیرات ال ای دی سونی در پاکدشت |۰۹۱۹۱۵۳۰۵۹۵

تعمیرات تلویزیون سونی در پاکدشت |۰۹۱۹۱۵۳۰۵۹۵
مارس 11, 2020
تعمیرات ال سی دی سونی در پاکدشت |۰۹۱۹۱۵۳۰۵۹۵
مارس 25, 2020

تعمیرات ال ای دی سونی در پاکدشت |۰۹۱۹۱۵۳۰۵۹۵

تعمیرات ال ای دی سونی در پاکدشت

تعمیرات ال ای دی سونی در پاکدشت

تعمیرات ال ای دی سونی در پاکدشت

نمایندگی تعمیر تلویزیون ال ای دی سونی در پاکدشت

پاور تلویزیون سونی یا به عبارت بهتر منبع تغذیه تلویزیون در حقیقت همان بخشی است که انرژی لازم را برای روشن شدن تلویزیون تامین می کند. خرابی این بخش باعث می شود که تی وی مورد نظر روشن نشود و اصطلاحا به حالت مرگ یا dead برود. در حالت مرگ معمولا چراغ ال ای دی پاور یا استندبای تلویزیون خاموش می شود و فیوز اصلی نیز از کار می افتد. این توضیحات ساده به خوبی نشان می دهندکه پاور تلویزیون سونی چه نقش مهم و کلیدی در روشن شدن دستگاه دارد. این حساسیت تصدیق این نکته مهم است که برای تعمیر تلویزیون هرگز نباید به مرکزی غیر مجاز و غیر استاندارد اعتماد کنیم.

تعمیرگاه مجاز تلویزیون ال ای دی سونی در پاکدشت

روند تعمیر پاور تلویزیون سونی چیست؟

وقتی خرابی پاور تلویزیون سونی محرز می شود، باید بخش هایی نظیر پل دیود ، دیود های بخش اولیه و ثانویه ، خازن صافی اصلی (از نظر اتصالی یا نشتی )، وریستور (از نظر خرابی ظاهری  یا اهم پایین)، Power Mosfet ها ، ترانسفورمرهای سوئیچینگ و غیره بررسی شوند. با مشاهده قطعات اتصالی کرده در بخش اولیه، ممکن است علاوه بر اینکه نیاز به تعویض همه قطعات خراب باشد، Power IC نیز به تعویض نیاز داشته باشد، زیرا احتمال سوختن این قطعه زیاد است.

 علائمی که نشان می دهند منبع تغذیه تلویزیون سونی خراب است:

  • خراب شدن ترانزیستور های پاور تلویزیون سونی
  • چشمک زدن چراغ LED تلویزیون و روشن نشدن آن
  • دیر روشن شدن تلویزیون
  • روشن نشدن تلویزیون و توقف بر روی چراغ پاور تلویزیون سونی
  • خاموش شدن اتوماتیک تلویزیون پس از چند ساعت
  • خاموش شدن کامل تلویزیون

تعمیرات مجاز ال ای دی سونی در پاکدشت

تعمیرات منبع تلویزیون سونی

همان طور که از ابتدای بحث نیز اشاره کردیم، تعمیر پاور تلویزیون سونی بسیار حساس و مهم است، زیرا این بخش با سایر اجزای تلویزیون ارتباط مستقیم دارد و هر گونه دستکاری نابجا در بخش پاور، عملکرد سایر بخش ها را مختل می کند. منبع تغذیه یا پاور، مداری الکترونیکی است که ولتاژ برق شهر را به ولتاژهای مستقیم مورد نیاز دستگاه تبدیل می کند؛ وقتی خراب باشد، می تواند صدمات شدید و جبران ناپذیری به دستگاه وارد کند.

تعمیرکار تلویزیون ال ای دی سونی در پاکدشت

برای تعمیر پاور تلویزیون سونی باید توجه شود که پاور از چه نوعی است و مطابق مدل و کارکرد آن مسیر تعمیر یا تعویض در پیش گرفته شود. برای اجرای بهترین تعمیرات در زمینه منبع تغذیه تلویزیون سونی، تنها کار و مهمترین کاری که باید انجام دهید، مراجعه به یک مرکز مدرن و مجهز و استاندارد تعمیرات تلویزیون سونی است تا تضمین کننده سلامت نهایی دستگاه شما باشد.

 

خدمات حتی الامکان در حضور مشتری زیر نظر اتحادیه تعمیرکاران تلویزیون ارائه می گردد.

 

تماس با ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *