تعمیر ال سی دی سونی در نازی آباد

تعمیر ال ای دی سونی در منزل
تعمیر تلویزیون سونی در محل در سه راه افسریه
آوریل 10, 2021
تعمیر ال ای دی سونی در نازی آباد
تعمیر ال ای دی سونی در نازی آباد
آوریل 20, 2021

تعمیر ال سی دی سونی در نازی آباد

تعمیر ال سی دی سونی در نازی آباد

تعمیرات تلویزیون در تهران

تعمیرات واهمیت آن در زندگی روزمره

 

مشاهده برنامه های مورد علاقه مان ازلذت بخش ترین تفریحات دوران کودکی، به حساب می رفت، به طوری که توصیف این لذت غیر قابل وصف می باشد. ما هر روز، با یک خوراکی خوشمزه به تماشای ان می نشستیم، لذت تفریح  بعداز ظهرهایمان را با هیچ چیزی تعویض  نمی‌کردیم و عزیزترین دوست ما برای گذران ساعت‌های بعد از مدرسه یا کل روز تماشای تلویزیون به حساب می آمد.

علت تاریک و روشن شدن تصویر از قسمت بالای آن:

این مسئله یکی از رایج ترین مشکلاتی است که کاربران تلویزیون و تعمیرکاران با تجربه با آن مواجه می گردند. در اولین مرحله باید این ایراد به درستی عیب یابی گردد. به طور معمول اختلال در پنل دستگاه موجب این مشکل می شود.

پنل یک قطعه بسیار حساس در تلویزیون هست و معمولا گران ترین بخش در این دستگاه به حساب می آید. خرابی پنل به عنوان یک مسئله رایج در میان تعمیرکاران به شمار می آید. اگر آسیب وارده به این قطعه جدی باشد، قادر به تعمیر آن نمی باشیم و باید آن را تعویض کرد. در آسیب های جزیی پنل نیز، نیاز است تا با تخصص و دقت بالایی این عمل صورت گیرد.

قسمتی از تصویر تیره شده است:

علاوه بر مشکل تاریک و روشن شدن تصویر از قسمت بالا، کاربران با تیره شدن قسمتی از صفحه نیز مواجه می شوند. این اتفاق که ممکن است در قسمت های مختلف صفحه نمایش اتفاق افتد، به عنوان یکی دیگر از نگرانی های این افراد محسوب می شود.

در صورتی که صفحه دچار ضربه نشده باشد، می توان این مشکل را از بک لایت تلویزیون دانست. علت این اتفاق آن است که بخشی از LED BAR خاموش شده می باشد و می توان با بهره گیری از تعمیرکاران  متخصص علت را یافت و آن را تعمیر کرد. اما اگر صفحه ضربه خورده باشد، پنل باید تعویض گردد که کاربر باید هزینه بالایی متحمل گردد. تعمیر ال سی دی سونی در نازی آباد

قطع شدن تصویر به علت خرابی برد پاور تلویزیون:

بعضی اوقات ممکن است قسمت ولتاژ بک لایت در برد پاور دچار مشکل گردد. در این صورت نیز بک لایت تلویزیون خراب شده و نیازمند تعمیر برد پاور می­باشد.

خرابی بک لایت

از دلایل مهم  سیاه شده تصویر تلویزیون ، مشکل خرابی بک لایت دستگاه است. زمانی که بک لایت تلویزیون با مشکل رو  به رو می شود، لکه ‌هایی سیاه و تیره بر روی صفحه نمایش دستگاه ظاهر می گردد. لازم به ذکراست در صورت رویا رویی با این مشکل در سریعترین زمان برای تعمیر آن اقدام کنید. چرا که خرابی بک لایت در یک قسمت، موجب سرایت خرابی به ولتاژ لامپ‌های معیوب در بین لامپ های سالم شده و در نهایت  موجب خرابی زودتر دستگاه می گردد که در این صورت شما را با هزینه ی بالایی رو به رو می نماید.

 

قطع شدن تصویر به علت خرابی بک لایت:

قطع شدن تصویر در صورتی که صدا وجود دارد ولی صفحه­ی نمایش تلویزیون کاملا سیاه شده باشد، مربوط به بک لایت دستگاه است. این مشکل ممکن است در زمان روشن کردن دستگاه اتفاق افتد. در این حالت لوگوی تلویزیون نمایش داده شده و سپس تصویر بلافاصله قطع شود.

حتی اگر تصویر تلویزیون به صورت چشمک زن در آید نیز، حکایت از مشکل در بک لایت دارد.

مشکل قطع شدن تصویر در تلویزیون‌های ال جی، به این شکل است که قبل از قطع شدن کامل تصویر، قسمت‌های بالا و یا پایین دستگاه تیره می­شود.

زمانی که این مشکل به وجود می‌آید، بهترین راه حل این است که بک لایت را تعمیر کنید تا به مین برد و برد پاور آسیب نرسد.

خدمات شرکت تعمیرات تلویزیون فدک:

کاربران ممکن است در تلویزیون های مختلف با مشکلات و اختلالات متفاوتی رو به رو شده وبا آن دست  و پنجه نرم کنند. اولین نکته در استفاده از تلویزیون بهره بردن صحیح از آن می باشد. اما ایجاد مشکل در این دستگاه ها یک امر اجتناب ناپذیر می باشد. به همین دلیل مهم ترین نکته، عیب یابی صحیح تلویزیون توسط تعمیرکار مربوطه است. تعمیر ال سی دی سونی در نازی آباد

شرکت خدمات تعمیرات تلویزیون فدک با بهره گیری از کارشناسان و تکنسین های مجرب به کاربران خود این امکان را می دهد که بتوانند مشکل تلویزیون خود را به بهترین نحو ممکن برطرف کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *